🏠 W moim magicznym domku ;) ...

Jesień , ciąg dalszy...

Moje życie jest mocno zorganizowane i bardzo monotonne , oj bardzo monotonne, jak u księgowej !!!

Dlatego lubię zaglądać na bloogi innych, według rozpiski na zakładce.No tam to dopiero się dzieje , wszyscy narzekają na brak czasu i w tym pędzie realizują swoje życiowe marzenia, mają też smutne momenty w swoim życiu ,tak jak u każdego z nas.

Zauważyłam ,że blogowicze takich pechowców życiowych bardzo wspierają .Dobre słowo, zrozumienie , to bardzo dużo w dzisiejszych czasach. Ja również staram się jak mogę a także  z wielką radością im sekunduję i dopinguję.


Zaglądam  też na bloogi dwójki przesympatycznych pisarzy; pani Marty Fox i Remigiusza Grzeli, okazało się że właśnie napisali swoje kolejne książki.


Chciałam zauważyć ,że i moi koledzy bloogowi też zrealizowali swoje pisarskie marzenia jak Szymon z Torunia wydał swoją pierwszą ,wymarzoną książkę "śmiej się na poważnie". Jego pierwszym recenzentem był Sylwester z Rzeszowa, który pisze na portalu "Nowa Dęba".


Jest również pisana powieść  wirtualna, przez dwie blogowiczki i można ją czytać na bieżąco ?...

Inni są w trakcie realizowania swoich marzeń,nie piszę jakich ,żeby nie zapeszyć, inni wychodzą powoli z pierwszych życiowych upadków.Śledzę też życie dnia codziennego moich koleżanek i kolegów blogowych, po prostu życie w realu , wpisywane jest w wirtual, także moje, chociaż takie monotonne. Zaraz opiszę swój kolejny weekend. Będzie ciąg dalszy .Na razie Pozdrawiam wszystkich gości !!!!